“Oyun çocuğun işidir” ilkesi ile çıktığımız bu yolda Montessori eğitim modeli ile kişilik becerilerinin şekillendiği ön okul eğitiminde çocukların; bilişsel, fiziksel, duygusal ve sanatsal yönlerini geliştirilmeyi amaçlıyoruz. Atatürk ilke inkılapları doğrulusunda gelişmeyi desteklemek ve çocukları hayata başarılı bir şekilde hazırlamak öncül hedeflerimizden biri.

İletişim Bilgileri

EĞİTİMLERİMİZ

Çift Dil Eğitimi

Bir dili öğrenmenin ve kullanmanın en önemli ilkelerinden biri o dili akıcı düşünebilmek ve konuşabilmektir. 2-6 yaş arası çocuk dil öğ..

Detaylı Bilgi

Robotik Kodlama

Çocuklara hayatları boyunca kullanacakları problem çözme, sıraya koyma, değerlendirme  karar verme ve uygulamaya yönelik bir eğiti..

Detaylı Bilgi

Jimnastik ve Modern Dans

Jimnastik ve Modern dans eğitimi çocuğun koordinasyon, esneklik, çabukluk ve kuvvet gibi fiziksel özelliklerini eğlenceli hale getirere..

Detaylı Bilgi

Müzik ve Orf Eğitimi

Okul öncesinde müzik eğitimi,çocuğun zihinsel ve sosyal gelişimi için çok önemlidir. Ünlü Alman besteci CarlOrff’un uyguladı..

Detaylı Bilgi

Yaratıcı Drama

Drama çocuğun oyun oynamasına, keşfetmesine, kendini ifade etmesine olanak tanıyan; beş duyusuna hitap eden, gelişim alanlarını destekl..

Detaylı Bilgi

Satranç Eğitimi

Çocukların kreş ve anaokulunda öğrenilen satranç etkinlikleri sayesinde pozitif uyaranlara maruz kalması ile kişilik ve zeka gelişimler..

Detaylı Bilgi

Görsel Sanatlar Eğitimi

Görsel sanatlar eğitiminin amacı, öğrencilerin yaşanılan olaylara bakış açılarını geliştirmek, zihinsel birikimlerini görsel biçimlerle..

Detaylı Bilgi

Fen ve Doğa Atölye Çalışmaları

Fen ve doğa  eğitimi, çocukların merak duygularını geliştirerek araştırma yapmasına fırsat tanıyan, çevrelerindeki olayları ve varlıkla..

Detaylı Bilgi